KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13989002

nr 1398 9002

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Signerad, numrerad 91/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:48:46

19/5 22:13:56 1      100 kr
24/5 18:43:46 2      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel